Aktualności

Data i Miejsce: Bal odbędzie się w Folwarku Zalesie w Grajowie (koło Wieliczki). Zaczynamy aperitifem o 19:30, a część oficjalna rozpocznie się o godzinie 20:00.

Noclegi: Folwark Zalesie dysponuje miejscami hotelowymi. Rezerwacja miejsc hotelowych we własnym zakresie. Więcej informacji na stronie: Folwark Zalesie.

Atrakcje: Organizatorzy zapewniają dobrą zabawę przy udziale DJ, mnóstwo atrakcji, przepyszne jedzenie i napoje oraz alkohol (1 butelka wina lub wódki na osobę) oraz piwo.

Istnieje możliwość pozostawienia samochodu na terenie AGH na noc 28/29 czerwca. Dysponujemy ograniczoną liczbą miejsc parkingowych. Prosimy o zgłoszenie chęci zaparkowania samochodu na terenie AGH do czwartku 27 czerwca do godz. 12.00, pisząc na email weip50@agh.edu.pl .

Powrót z Grajowa: Autobus powrotny zostanie zapewniony po zebraniu 10 osób (w ciągu maksymalnie 30 minut). Autobus będzie zatrzymywał się w Krakowie na przystankach MPK: Prokocim Szpital, Rondo Matecznego, Jubilat i pod AGH (przystanek końcowy).

Współrzędne Folwarku Zalesie: 49.92355126103135, 20.10323229986213

Więcej informacji o miejscu wydarzenia można znaleźć na stronie: Folwark Zalesie.

Serdecznie prosimy o punktualność oraz wcześniejsze zgłoszenie chęci skorzystania z parkingu.

Opłaty: Serdecznie dziękujemy za wpłaty za bal. Tym, którzy jeszcze nie opłacili, nieśmiało przypominamy o dokonaniu płatności. Prosimy również o przesłanie potwierdzeń przelewu, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście.

Konferencja: Przypominamy, że w związku z naszym jubileuszem organizowana jest również konferencja naukowa Energy Fuel Environment 2024 od środy 26 czerwca do piątku 28 czerwca (dodatkowo płatna). Piątek jest dniem, kiedy na konferencji będziemy wspominać historię naszego Wydziału. Zapraszamy również uczestników do odwiedzenia murów uczelni i wzięcia udziału w konferencji w tym dniu. Więcej informacji na stronie konferencyjnej: EFE 2024.

Z niecierpliwością czekamy na wspólne świętowanie!

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Organizatorzy Jubileuszowego Balu Absolwenta WEiP